Agenda

2022

19 December: versa welzijn, Hilversum, Bertus en de bij-zondere boom

10 & 11 December: Midwinterfair, Archeon, Alphen, Lemonaki (Duo)

2 & 3 December: Archeon, Alphen,‘Sint, Kattenpiet en de gestolen pepernoten

26 & 27 november: Archeon, Alphen, ‘Sint, Kattenpiet en de gestolen pepernoten

20 november: Archeon, Alphen,’Sint, Kattenpiet en de gestolen pepernoten

19 november: i.s.m. verteller Peter Vermaat, Elisabeth van Thüringen

18 november: filmfestival, Goes i.s.m. the balcony players

12 november: besloten feest, Utrecht, accordeon solo

28 oktober 15:30 Theater Toermalijn, Amersfoort, Bertus en de bij-zondere boom

27 oktober 13:00-15:00 Kasteelfeest IJsselstein, Bertus en de bij-zondere boom& Liedjes met de bolderkar

24 oktober: besloten feest, Den Haag, accordeon solo

23 oktober: besloten feest, Rotterdam, accordeon solo

22 oktober: Zotte Zaterdag, Gouda, Bertus en de bij-zondere boom 3x

13 oktober: Ministerie v justitie, Amersfoort, wereldmuziek, accordeon+gitaar

23 september: Turkse markt, Rotterdam, accordeon solo

11 september: besloten feest. Hilversum, accordeon solo

3 september: Theatershow Goes, i.s.m. the balcony players

20&21 augustus: Zomerfeest, ‘de Geertjeshoeve Haarzuilens, Bertus en de bij-zondere boom

18 augustus: Oud-Veluwse markt, Bertus en de bij-zondere boom& Liedjes met de bolderkar

11 augustus: Oud-Veluwse markt, Bertus en de bij-zondere boom& Liedjes met de bolderkar

3-10 augustus: Camping le Roptai Emma en Moniek: concerten, yoga- en muziekworkshops

28 juli: Oud-Veluwse markt, Bertus en de bij-zondere boom& Liedjes met de bolderkar

17 juli 11:00: Liedjes met de bolderkar, kinderboerderij de Brink, zeist

15 juli: Besloten feest, Bussum, Lemonaki

9&10 juli: Middeleeuws Festijn Doorn, Liedjes met de bolderkar & Bertus en de bij-zondere boom 2x 11:30 en 16:00

4 juli: Visio onderwijs Breda, Bertus en de bij-zondere boom& Liedjes met de bolderkar

2 juli: pandhof utrecht 14:00, Lemonaki

14 mei: Besloten feest, Hemma

1-5 t/m 6-5: Eersteklasconcerten, DeSingel, Antwerpen

31-4: Middeleeuws Festijn Cannenburgh, Vaassen, Liedjes met de bolderkar & Bertus en de bij-zondere boom 2x

21-4: muzikale begeleiding ‘Prince Achmed’, Nederlands Silent Film Festival, Parktheater Eindhoven

2-3: Besloten concert, Naarden,  accordeon solo

28-3: Muzikale Kamishibai, Antwerpen

25-3: Kinderboerderij de Gagelsteede Utrecht, Liedjes met de bolderkar

17-3: Eersteklasconcerten, Alden Biesen, Belgie

6-3 t/m 10-3: Eersteklasconcerten, Concertgebouw Brugge, Belgie

5-3: Privé verjaardagsconcert, Hemma, Maarssen

28-2 t/m 2-3: Muziekvakantie Alden Biessen, Belgie

14 februari: Krimpen a/d IJssel, Bertus en de bij-zondere boom+workshop 2x

15 februari: BS Krimpen a/d IJssel, Bertus en de bij-zondere boom+workshop 

17 januari: BSO de droomboom Abcoude, Bertus en de bij-zondere boom 

16 januari, muzikale begeleiding ‘Prince Achmed’, Livestream NSFF UITGESTELD

15 januari, Muzikale begeleiding Livestream, Nederlands Silent Film Festival

11 januari: Eersteklasconcerten, Dilbeek, België

2021

7 januari 19:30:  Livestream Nederlands Silent Film Festival

21 februari: lofzangers verjaardagsconcert, Nieuw Vennep, accordeon solo

16 maart: EKC, Alden Biesen, België

27 maart: Verjaardagsconcert, Amstelveen, accordeon solo

6 april: Verjaardagsconcert, Den Ham, accordeon solo

9 april: Album release Tara

15 april: jubileumconcert, Deventer, accordeon solo

17 april: verjaardagsconcert, Blokzijl, accordeon solo

10 mei: BSO de Spoorzoekers Utrecht, Bertus en de bij-zondere boom 

10 mei: BSO Willibrord Utrecht, Bertus en de bij-zondere boom 

17-20 mei: Musicaklassen, Aalst, België

2 juni: kinderboerderij Aalten, Bertus en de bij-zondere boom

5 juni: Verjaardagsconcert, Amsterdam, accordeon solo

7-10 juni: Musicaklassen, Zelem België

26 juni 14:45-15:15 Open tuinen dag, Mariaplaats Utrecht,  Lemonaki

30 juni: Basisschool Zeist, Bertus en de bij-zondere boom 2x

1 juli: Verjaardagsconcert, Breda, accordeon solo

7 juli: Westerparkschool Amsterdam, Bertus en de bij-zondere boom

8 juli: Peuterspeelzaal Hilversum, Liedjes met de bolderkar

13 juli: Camping le Roptai Bertus en de bij-zondere boom

14 juli: Camping le Roptai, Hemma

15 juli: Camping le Roptai Bertus en de bij-zondere boom

16 juli: BSO Utrecht, Bertus en de bij-zondere boom

17juli: Fable& Fantasy, Emmen, Bertus en de bij-zondere boom

18 juli: Fable& Fantasy, Emmen Bertus en de bij-zondere boom

18 juli 12:00-13:00 Fable& Fantasy, Emmen, Lemonaki

19 juli: Verjaardagsconcert, Hoogvliet, accordeon solo

8 augustus: Archeon, Bertus en de bij-zondere boom & Troubadour

9 augustus: Archeon, Bertus en de bij-zondere boom & Troubadour

11 augustus 11:00&13:00  Zomerfeest Krimpen a/d IJssel, Bertus en de bij-zondere boom

12 augustus: BSO Wilnis, Bertus en de bij-zondere boom

13 augustus: Archeon, Bertus en de bij-zondere boom & Troubadour

15 augustus: Camping le Roptai Bertus en de bij-zondere boom

15 augustus: Camping le Roptai Emma en Moniek (balkanset op accordeon/ viool)

17 augustus: Camping le Roptai, Bertus en de bij-zondere boom

18 augustus: Camping le Roptai, Emma en Moniek (balkanset op accordeon/ viool)

23-27 augustus: Muziekvakantie, Gent

28 augustus: Bie Daip, Bertus en de bij-zondere boom 3x & troubadour

29 augustus: Opmeer, Liedjes met de bolderkar

11&12 september: Gebroeders van Lymborch festival, Bertus en de bij-zondere boom 8x

18 september: Verjaardagsconcert, Voorschoten, accordeon solo

25 september: 10:00&11:00 Opening Buro Lou, Bilthoven, Bertus en de bij-zondere boom

26 september: 19:00 Buurtfeest Utrecht, Lemonaki

28 september: 20:30 Nieuwe Anita, Amsterdam, Baschira CD presentatie

2&3 oktober: optie middeleeuws festijn gecancelled

3 oktober: romeins festival Via Belgica, Heerlen, Romeinse muziek ism Holland Historie

4 oktober: 14:00/16:00/19:00 i.s.m. verteller Peter Vermaat, klooster St. Elisabeth, Roosendaal, Elisabeth van Thüringen

30 september: workshop Kodály, Aslan, Amsterdam

7 oktober: Vrije school Leidsche Rijn, Bertus en de bij-zondere boom

11 oktober: 10:15 KDV Rijnvliet, Bertus en de bij-zondere boom

11 oktober: 12:15&13:15 B.S ‘t Kasteel, Bertus en de bij-zondere boom

12 oktober: 10:00 B.S Puntenburg, Bertus en de bij-zondere boom

12 oktober: 13:30 B.S Paulusschool, Bertus en de bij-zondere boom

14 oktober: 12:45&13:50 B.S Pallas Athene, Bertus en de bij-zondere boom

16 oktober: Zotte Zaterdag Gouda, Bertus en de bij-zondere boom

18-21 oktober: Musicaweek, Neerpelt, België

7 november: Herstmarkt, Rotterdam, Bertus en de bij-zondere boom

5 november: Eersteklasconcerten, Kortrijk, België

9/10 november: Eersteklasconcerten, Alden Biesen, België

13 november: Verjaardagsconcert, accordeon, Baarn

29 november: Basisschool Rotterdam, De legende van de gebochelde Lambert2x UITGESTELD

30 november: Kinderdagverblijf, Maarssen, Sint, Kattepiet en de gestolen pepernoten UITGESTELD

3 december: kinderdagverblijf, Abcoude, Sint, Kattepiet en de gestolen pepernoten

14 december: muzikale Kamishibai, Antwerpen UITGESTELD

2020

6 februari: Kodály workshop, Aslan,Amsterdam

10 februari BSO, Wanda, de Walvis en het plasticmonster

26 februari: welkom bij het orkest, NedPho, Amsterdam

1-5 maart: Eersteklasconcerten, Brugge

8 maart – Vezorgingstehuis st. Julia, Venlo, volksmuziek programma met Hemma

20 maart – BSO Abcoude Wanda, de Walvis en het plasticmonster uitgesteld!

21 maart: internationale poppendag zeist  De legende van de gebochelde Lambert – uitgesteld!

18 april: Muziekworkshop, kinderfeest, Beverwijk, uitgesteld!

29 april-1mei: Eersteklasconcerten, Antwerpen, GECANCELLED

15 april: Tuintroubadour ism aldo theater, verzorgingstehuis, Hilversum

22 april: Tuintroubadour solo, De Dame, Utrecht

2&3 mei: Historisch festival Doorn, De legende van de gebochelde Lambert, uitgesteld!

24 mei: festival ‘pas gezaaid gras’, De legende van de gebochelde Lambert, uitgesteld!

11 juni: optreden als tuintroubadour, verzorgingstehuis, Utrecht

13&14 juni: fable and fantasy fest., Emmen, De legende van de gebochelde Lambert & rondlopende troubadour uitgesteld, online wel te bekijken!

14 juni: fable and fantasy fest Emmen: optreden Lemonaki – uitgesteld, online wel te bekijken

14 15 juli: Historisch festival Cannenburgh, De legende van de gebochelde Lambert uitgesteld!

2 augustus: Archeon, Bertus en de bij-zondere boom, try-outs

3 augustus: Archeon, Bertus en de bij-zondere boom, try-outs

4 augustus: Archeon, Bertus en de bij-zondere boom, try-outs

5 augustus: Archeon, Bertus en de bij-zondere boom, try-outs

10 augustus: Camping le Roptai, België, Bertus en de bij-zondere boom

12 augustus. Camping le Roptai,België, accordeon solo

14 augustus: Camping le Roptai, België, Bertus en de bij-zondere boom

15 augustus: Camping le Roptai, België, Bertus en de bij-zondere boom

16 augustus: Leidsche Rijn Steede Hoge woerd, Bertus en de bij-zondere boom 2x en tussendoor liedjes met de bolderkar

29 augustus 13:00-17:00 Internationaal folk festival Bie Daip, Appingedam: liedjes met de bolderkar 

5&6 september: Middeleeuws Ter Apel, uitgesteld

6 september 11:00 &15:00 Oogstfeest, Leidsche rijn, Wanda en de walvis 

12 september: Open monumenten dag Utrecht:  optreden Lemonaki 12:30 en 13:30

26&27 september: Prehistorisch dorp, Einhoven: Romeinse muziek optie

30 sep Basisschool Maarssen: De legende van de gebochelde Lambert

30 sep Basisschool Nieuwegein: De legende van de gebochelde Lambert 2x

1 okt Basisschool Houten, De legende van de gebochelde Lambert

1 okt Basisschool Maarssen, Workshop middeleeuwen bovenbouw

3 okt Archeon, Alphen, liedjes met de bolderkar

4 oktober 15:00 Theater Karroessel, Geleen: Bertus en de bij-zondere boom,

5 okt Basisschool Utrecht, De legende van de gebochelde Lambert 2x

6 okt Basisschool Leidsche Rijn, De legende van de gebochelde Lambert

6 okt Basisschool Utrecht, De legende van de gebochelde Lambert

8 okt Basisschool Utrecht De legende van de gebochelde Lambert 2x

10 okt 13:00-16:00 Internationaal Kinderfeest Beverwijk: liedjes met de bolderkar 

12-15 okt: Musicaweken, Neerpelt Belgie

17 oktober Zotte Zaterdag, Gouda: Bertus en de bij-zondere boom & liedjes met de bolderkar GECANCELLED

18 oktober: 12:00/13:30/15:00 Trotsmarkt Kasteel Cannenburgh: Bertus en de bij-zondere boom & liedjes met de bolderkar GECANCELLED

20 oktober: KDV Utrecht: muziek- en poppenvoorstelling 

22 oktober 15:30 Poppentheater Tourmalijn, Amersfoort: Bertus en de bij-zondere boom + liedjesprogramma na afloop

27 okt KDV Amsterdam: voorstelling wereldmuziek

5 nov: Aslan opleiding, Amsterdam: Kodály workshop

19 nov Klooster Roosendaal, Middeleeuwse Muziek i.s.m. Peter Vermaat UITGESTELD

21-22 nov Middeleeuws Winschoten optie – GECANCELLED!

24 nov BSO Kortenhoef, Bertus en de bij-zondere boom

25 nov: Pas Gezaaid Gras, Harderwijk: De legende van de gebochelde Lambert

27 nov BSO Abcoude,  Bertus en de bij-zondere boom

3 december: BSO Wilnis, Sint, kattenpiet, en de gestolen pepernoten

4 december: BSO Abcoude, Sint, kattenpiet, en de gestolen pepernoten  

30nov-3dec Musicaweek, Neerpelt België GECANCELLED

21 dec: BSO Bertus en de bij-zondere booms kersteditie, uitgesteld

23 dec BSO Bertus en de bij-zondere booms kersteditie, uitgesteld

29 dec BSO Bertus en de bij-zondere booms kersteditie, uitgesteld

dec Midwinterfair, Archeon Alphen a/d Rijn GECANCELLED

25/26/27 dec: Archeon, Alphen, liedjes met de bolderkar GECANCELLED

 

2019

3 januari – 14:30 Poppentheater Tourmalijn, Amersfoort, De legende van de gebochelde Lambert (toegang 7,50 incl koffie/thee/limo/koek en liedjesprogramma na afloop van de voorstelling)

23 januari – Première ‘Toen de kat van huis ging’, i.s.m. Ina Geisler van Aldo theater. Meer info volgt.

27 januari – Kinderfeestje, De legende van de gebochelde Lambert

27 januari- 15:00  RIE theater, Woerden, De legende van de gebochelde Lambert

3 februari – Humanity house Den Haag, CD release met Pastiche

4 maart – Basisschool Utrecht, De legende van de gebochelde Lambert 2x

5 maart – Basisschool Krimpen a/d IJssel, Merlijn, het geitje (besloten)

6 maart – Basisschool Krimpen a/d IJssel, Merlijn, het geitje (besloten)

7 maart – Basisschool Krimpen a/d IJssel, Merlijn, het geitje (besloten)

11-14 maart – Eersteklasconcerten, Brugge, België

18-21 maart – Eersteklasconcerten, Antwerpen, België

16 maart – St. Patrick’s day, Ulft – Oisín (Ierse muziek met accordeon, fluit en gitaar)

april – Vrijwilligerswerk Connect By Music, Malakasa (Griekenland)

11 mei – workshop, ‘hoe breng je kinderen in de juiste stemming’- Dag van de stem, roermond

19 mei – Kodály en klassieke muziek workshop, Aslan weekend, Vinkeveen

7 juni – Basisschool Krimpen a/d IJssel, Merlijn, het geitje 2x

8 juni – 10:00-13:00 Bijenmarkt, Leiden, draailier en accordeon

9&10 juni – Vuurol, Lage vuursche, De geluidensprokkelaar (nieuw!)

12 juni – Wanda en de Walvis Try-out, 4x KDV de Melkfabriek, Utrecht

14 juni –  De legende van de gebochelde Lambert 2x en Muzikale Dierenverhalen 1x, Basisschool, Berkel

15 juni 20:15 – i.s.m. koor Zangria, Libussa, schaduwtheater, Theater Kikker Utrecht

16 juni 15:00 – i.s.m. koor Zangria, Libussa, schaduwtheater, Theater Kikker Utrecht

30 juni – Eersteklasconcerten,Kasteel Alden Biesen, België

3 augustus 17:00 – Romeinse muziek i.s.m Holland Historie, Archeon, Alphen

23&24 augustus – Middeleeuws WinschotenDe legende van de gebochelde Lambert, Winschoten

31 augustus – bruilofstviering, solo accordeon, Vleuten (besloten)

7 september: Vreemde Vrienden, UMC, Utrecht

7&8 september: Poppen in het park, De geluidensprokkelaar, Amersfoort

21 september – t Hooghuys te Berlaar, De legende van de gebochelde Lambert, België

24 september – MBO, De legende van de gebochelde Lambert +Poppenspelworkshop, Doetichem

26 september – Basisschool, Wanda, de Walvis en het plasticmonster, Zeist

28 september – Kinderfeestje, De legende van de gebochelde Lambert, Hilversum

1 oktober – MBO, De legende van de gebochelde Lambert + Poppenspelworkshop, Doetichem

7 oktober – Basisschool,  ‘Vreemde Vrienden’ , Utrecht

9 oktober –  Basisschool,  ‘Vreemde Vrienden’ , Utrecht

9 oktober – 15:00 & 16:00 Dag van het jonge kind, Wanda, de Walvis en het plasticmonster, Heeze

24 oktober – 10:00 BSO, Wanda, de Walvis en het plasticmonster, Abcoude

24 oktober – 13:00-16:00 BSO Handzup, workshop poppen maken en muziek, Maarssen

12 november – 1030 OBS Leidsche Rijn, Vreemde Vrienden’ .

7&8 december – Midwinterfair, archeon, LeMoNaKi (grieks/ sefardische set), Alphen

30 december – 14:30 Poppentheater Tourmalijn, De legende van de gebochelde Lambert , Amersfoort

 

Eerdere voorstellingen:

2018

4 januari 14:30 – Assistent Koomans’ poppentheater, ‘De Parapluvogel’

5 januari 14:30 – Assistent Koomans’ poppentheater, ‘De Parapluvogel’

17 januari 14:30 – Assistent Koomans’ poppentheater, ‘De Parapluvogel’

25 januari Assistent – Koomans’ poppentheater, ‘De Parapluvogel’  (besloten)

3 februari – Kinderfeestje, Utrecht, De kat, de koning en de trekzak (besloten)

4 februari – Amsterdams MarionettentheaterDe wijde wereld – op reis met Schubert (besloten)

16 februari 13:15&14:15 – Basisschool ‘De Klaroen, Tienhoven, Merlijn, het geitje (besloten)

18 februari 15:00 – Amsterdams MarionettentheaterDe wijde wereld – op reis met Schubert

4 maart 15:00 – De vertelschuur, Bloemendaal,  Merlijn, het geitje

12 maart 9:30&10:45 – Agatha Snellen school, Utrecht – Merlijn, het geitje (besloten)

18 maart 15:00 – Amsterdams MarionettentheaterDe wijde wereld – op reis met Schubert

23 maart 10:00 – Amsterdams Marionettentheater – De wijde wereld – op reis met Schubert (besloten)

27 maart 20:30 – St. Patrick’s day, Ulft – Oisin (Ierse muziek met accordeon, fluit en gitaar)

1 april 14:15 – Archeon, Alphen a/d Rijn – De legende van de gebochelde Lambert – Try-out

2 april 15:00 – Amsterdams MarionettentheaterDe wijde wereld – op reis met Schubert

3 april – Benefietconcert , ‘Swingend naar Iran’, Amsterdam, Pastiche wereldmuziek

4 april – Basisschool Prof. Kohnstamm, Utrecht, De legende van de gebochelde Lambert (besloten) gr1, 2, 3, 4

7&8 april 12:30, 13:30, 14:30 – Verhalenweekend Archeon, Alphen a/d Rijn – De legende van de gebochelde Lambert. 

14 april 20:30 – Amsterdams MarionettentheaterDe wijde wereld – op reis met Schubert

20 april – De horst, Driebergen, Pastiche wereldmuziek (Schots/ Iers ) (besloten)

5 mei – Bevrijdingsfestival Noordwijk, Pastiche wereldmuziek (Grieks, Arabisch)

12 mei – Zierikzee 800 jaarDe legende van de gebochelde Lambert 4x (Kraanplein)

9 juni – Leidse Bijenmarkt, volksliedjes met draailier en accordeon

16 juni – Fonkeltoon, festival Julianapark, Utrecht De legende van de gebochelde Lambert 4x

17 juni – Zolderkamertjesklassiek , kinderconcerten in Pand P, Eindhoven, na afloop vaderdagbrunch Tapas voor Papas

14:00 De legende van de gebochelde Lambert

             16:00Muzikale dierenverhalen 

24 juni – 15:00 Benefietconcert Pastiche traveling Lesbos, ensemblezaal conservatorium Amsterdam. Voor meer info: www.doneeractie.nl/pastiche-traveling-lesbos/-28653

30 juni- 10:30 Open Tuinendag, pandhof Utrecht, volksliedjes met draailier en accordeon (solo )

30 juni- 12:00-17:00 Romeinse muziek i.s.m Holland Historie, Romeins festival, Alphen

1 juli – 12:00-17:00 Romeinse muziek i.s.m Holland Historie, Romeins festival, Alphen

1&2 september – Festival ‘Poppen in het park’, Amersfoort, ‘Merlijn het geitje‘ (korte voorleesversie)

15 september – Aldo theater met poppen, culturele zondag, try-out ‘Vreemde Vrienden’

25 september – Basisschool Zeist, Merlijn, het geitje (besloten)

30 september- Brueghel in Beringen (België), De legende van de gebochelde Lambert 4x

3 oktober – ‘Dag van het jonge kind’, Heeze, ‘Wanda en de Walvis’ liedjesprogramma 2+

4 oktober – Basisschool, Utrecht, ‘Vreemde Vrienden’ (besloten)

10 oktober – Basisschool, Utrecht, ‘Vreemde Vrienden’ (besloten)

11 t/m 14 oktober – Puppet international containervoorstellingen, Meppel, De legende van de gebochelde Lambert 4x per dag

19 oktober – 11:30/12:30 Sprookjesfestival, Park Sonsbeek Arnhem,’Vreemde Vrienden’

20 oktober – 13.30/14:30/15:30 Zotte zaterdag, Gouda, De legende van de gebochelde Lambert

21 oktober – 12:00/13:00/14:00 Sprookjesfestival, Park Sonsbeek Arnhem, De legende van de gebochelde Lambert 

25 oktober – BSO Ludens, Utrecht, ‘Vreemde Vrienden’ (besloten)

28 oktober – 11:00 Aldo theater, Utrecht, ‘Vreemde Vrienden’

4 november – 10:30  Anafora, Utrecht (vleuten), folk duo ‘Hemma’: workshop zingende zaag en concertje voor kinderen (accordeon, draailier, nyckelharpa, zaag)

4 november – 15:00  RIE theater, Woerden, folk duo ‘Hemma’: workshop zingende zaag en concertje voor kinderen

9 december – 1300-1600 kerstmarkt Molen de Ster, Utrecht, folk duo ‘Hemma’: zingende zaag, nyckelharpa, draailier en accordeon

 

2017

6 mei – BSO Partou, Utrecht. Merlijn, het geitje

12 mei – Basisschool Prof. Kohnstamm, Utrecht. Merlijn, het geitje

23 mei – Montessorischool, Capelle a/d IJssel. Merlijn, het geitje

29 mei – International school, Delft. Merlijn, het geitje

10 juni – Bijenmarkt Leiden – Ierse muziek (accordeon en fluit)

1 juli 1o.00 – Opentuinendag, Pandhof Utrecht, accordeon solo

1 juli – Mystical Fair , Heeswijk Dintherwereldmuziek met pastische aquasounds

28 juni 10:00, 12:00 & 13:30- CKC Zoetermeer, Zoetermeer, Muzikale dierenverhalen

20 augustus 14:30 – Brabantse dag, Heeze, Muzikale dierenverhalen

2&3 september – Poppen in het park, oud-Hollandsche liedjes op draailier en accordeon

14 september 20:00 – Murphy’s law, Den Haag, wereldmuziek met pastische aquasounds

24 september 10.00- Uitmarkt Landsmeer, Merlijn het geitje

4 oktober 14:00 – Heeze, Dag van het jonge kind, Merlijn het geitje

15 oktober 11:30 & 13:00 – Culturele Zondag, Aldo theater, Merlijn het geitje

21 oktober 20:00 & 21:00- Nacht van de nacht, Zeist, i.s.m. Aldo poppentheater

4 november 15:00 – Assistent Koomans’ poppentheater, ‘De Parapluvogel’

17 november 20:00 – Gorkum, Schotse avond, met pastische aquasounds

18 november 14:00 & 15:00 – De Lier, Assistent Koomans’ poppentheater, ‘De Parapluvogel’ (besloten)

1 december – Int. school The Hague, Assistent Koomans’ poppentheater,De Parapluvogel‘ (besloten)

5 december 17:30 – RTV Utrecht, sinterklaasliedjes op accordeon (live op tv bij U vandaag)